Trumpai apie mane

Šiuo metu esu laisvai samdomas programuotojas. 

Didesnę mano atliekamų darbų dalį sudaro interneto svetainių ir vidinių sistemų tobulinimas, atnaujinimas ar perdarymas naujai. Taip pat įvairios susijusios veiklos, kaip serverių priežiūra, turinio administravimas, duomenų apdorojimas ir kitos.

Fotografavimas - man labiau pomėgis, nei darbas už pinigus, bet domėjimasis ir šia sritimi, profesionali fotoįranga ir nedidelė asmeninė namų fotostudija leidžia laisvu nuo programavimo laiku apsiimti ir šia veikla.

Šiek tiek istorijos

Savo, kaip programuotojo, karjeros pradžia laikyčiau 2009 metus, laikotarpį po bakalauro studijų Vilniaus universitete (Programų sistemos, informatikos bakalauras), nors noras suprasti, kaip veikia įvairios technologijos, algoritmai ir pirmieji pasibandymai pasidaryti įvairius smulkius įrankius sau buvo jau ir anksčiau.

Per šį laiką tiek dirbdamas įprastu „8:00-17:00 val. biure“ režimu, tiek kaip laisvai samdomas programuotojas, dažniausiai bendraudavau tiesiogiai su veiklos (verslo) žmonėmis nuo jų poreikių išsiaiškinimo, optimalių sprendimų paieškos iki pilno techninio įgyvendinimo, o ne vien tik pagal konkrečiai suformuluotas technines užduotis.

Tad ir dabar galiu pakankamai lanksčiai prisitaikyti prie įvairių situacijų arba, kitaip sakant, su manimi nebūtina kalbėti technine kalba 🙂

Charakteris ir savybės

Save laikau ramaus charakterio, patikimu ir gebančiu įsiklausyti žmogumi, taip pat turinčiu pakankamai kantrybės bei gebėjimą įsigilinti į detales.

Aš vertinu atvirą ir nuoširdų bendravimą, todėl ir pats matydamas, kad ką nors, mano nuomone, galima daryti kitaip, geriau, aš visada linkęs tokiomis savo mintimis pasidalinti, bet nebandau jų  įpiršti, kaip vienintelio teisingo kelio ar geriausio pasirinkimo.

Pomėgiai ir laisvalaikis

Man patinka gamta, žygiai pėsčiomis, dviračiais, bėgiojimas, su laipiojimu ar alpinistine įranga susijusios ir įvairios kitos aktyvesnės veiklos.

Taip pat fotografavimas, naujų dalykų išbandymas, įvairios kūrybiškumo reikalaujančios ar šią savybę lavinančios veiklos.

Jei norisi sužinoti plačiau apie tai, galite peržvelgti mano Instagram paskyrą, į kurią retkarčiais įsidedu po kelias akimirkas iš dalies savo laisvalaikio veiklų.